Zaproszenie

Serdecznie zapraszam Państwa  do udziału w  konferencji  naukowo-dydaktycznej , która  odbędzie się w dniu 30 września 2017r. w auli  Akademii  im. Jana Długosza  w Częstochowie. Będzie ona poświęcona tematyce schorzeń hematologicznych.

 

Mam nadzieję, że nasze  wrześniowe  szkolenie  jako kolejne z cyklu dedykowanego lekarzom rodzinnym i lekarzom internistom oraz lekarzom specjalistom  innych dziedzin medycyny  również spotka się  z Państwa  zainteresowaniem.

 

Do udziału zapraszamy również diagnostów laboratoryjnych i transfuzjologów których zainteresować może tematyka kompleksowego zabezpieczenia chorych od początku procesu diagnostycznego - przy podejmowaniu ważnych decyzji i działań.

 

 Ideą  przewodnią tego pomysłu (co wyraża również tytuł naszej konferencji)  jest  przekazanie jak największej ilości praktycznych wskazówek  diagnostycznych i  terapeutycznych  dotyczących opieki nad pacjentem z chorobami krwi, szpiku i układu chłonnego  w sytuacji  znacznego oddalenia od  wysoko specjalistycznych placówek medycznych zajmujących się chorym hematologicznym.

 

Chcę, korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów w naszym kraju, ułatwić Państwu podejmowanie ważnych decyzji  i działań  przy  podejrzeniu  groźnych  schorzeń krwi  i w czasie ich intensywnego leczenia.

 

Bowiem to w Państwa ręce trafia chory w okresach między cyklami chemioterapii, w czasie powikłań infekcyjnych, z cytopeniami  zagrażającymi  życiu  i  w  wielu innych sytuacjach   klinicznych  związanych ze stosowanym nowoczesnym  leczeniem  czy w związku z progresją choroby, oczekując na termin przyjęcia do  kliniki  hematologii.

 

Organizatorem tego wydarzenia  jest  Oddział  Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Hematologii Centrum Medycznego „MAŁGORZATA” działający w naszym mieście. Konferencja zostaje objęta honorowym patronatem Towarzystwa Lekarskiego Częstochowskiego i Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

 

 

Serdecznie zapraszam do udziału
Elżbieta Morawiec-Szymonik

 

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.